Santorini fotoğrafları - Oia Otel fotoğraflar

- -
 
Sayfayi yazdir
Imi bu site
Ana sayfa
 
 

Oia Santorini Otelleri - Santorini Oia Fotoğraflar, Oia Galeri Atlantida villa otel - fotoğraf Santorini otelleri.

 

Biz bazı fotoğraflar sağlar Bu sayfada Atlantida Villas Otel Oia da Santorini. Daha iyi bir fikir edinmek için tesisleri ve Atlantida villa otel odalarında Santorini otel, sadece siz büyütmek istediğiniz fotoğrafı tıklayın.

 

Harita Santorini den ada

 

Santorini Coğrafi Bilgiler hakkında ada :

Yer: Güneydoğu Avrupa
Alan: 96 km ²
Saat Dilimi: GMT + 2hrs
Adanın yeri: 36.4N, 25.4E
Nüfus : 11.000 people.
Nüfus (kış): 6.000 kişi.
En yüksek Dağı: 1.850 feet (564 m).
Sahil şeridi: yaklaşık 69 kilometre
Kıyı şeridi Caldera 32 mil kare
Santorini Caldera yükseklik: 150-350 metre.
Deniz Mili: 130 Pire liman ve 70 Girit gelen.
 

Greek - Hotel in oia | santorini hotels English - Cyclades, caldera, atlantida villas hotel in oia italians - Cyclades Greece Santorini caldera oia hotel hotelsGermans - hotel in Santorini oia atlantida villas hotel france - caldera sunset of Oia - hotel in the caldera spanish - suites, apartments, studios, double rooms accommodation at the oia hotel russias - Traditional  Housesjapanies - Cyclades & Santorini Oiachinise - hotel in Santorini oia atlantida villas view of the caldera


Santorini fotoğrafları & Otel galeri

Atlantida villa otel veya Oia ve Santorini Adası köy herhangi fotoğrafları büyütmek için tıklayın »


 
         
         
 


Welcome Yunanlılar IA veya Oia büyülü köyüne, yerleşim içindeki küçük beyaz evleri ve muhteşem günbatımı ünlüdür. Bu adanın kuzey ucunda, Caldera kenarında nefes kesen bir uçurumun sorguç tutunarak, doğrudan Thirassia adasına bakan yatıyor. It Santorini birçok ziyaretçi tarafından herhangi bir Cyclades yılında en etkileyici görünümü sahip olarak en güzel yerleşim olarak kabul edilir. Evler mağara evler Caldera, bu sonuçlar o-eşsiz tasarımı için 19. Yüzyıl konaklar ve evler Kiklad güzel mimarisi (karışımı) gördüğümüz gereken bir köy kayaya yapışan bir dizi eşsiz mimarisi. Oia (Ia) akla gelen bir görüntü zaman Yunan adaları düşünmek olduğunu ve yarışma Santorini en güzel köy olmadan. Bir deneyim size hiç unutmayacak var. Orada Oia Santorini oteller konaklama geniş bir çeşittir. Bu hayal alanda iyi, Oia ve ziyaretçiler (Ia) & Santorini Stüdyoları, Suites and Apartments teklif konaklama hangi Oia otellere ait Atlantida villa keşfedin.