Oia Santorini - Otel Oia içinde Santorini - Santorini oteller

- -
 
Sayfayi yazdir
Imi bu site
Ana sayfa
 
 

Atlantida villas Otel, Santorini Oia oteller daireler, Studios & Suit, Santorini Oia adasi konaklama

 

Karti Büyütmek için tiklayiniz
 

Otel Atlantida villas konaklama Oia türleri - Santorini oteller

1 çift kisilik oda: 2 veya 3 kisilik
Daireler: 4-6 kisilik
Daireler: 2 kisilik
Suit: 2 kisilik


 

Atlantida villa Santorini Otel imkanlari ve hizmet:

Otel Hizmetleri:
Resepsiyon masasi (çalisma: 07:00 - 23:00)
Havuz Santorini adanin sekli ile
Özel Otopark
Barbekü özellikler
Ana lobi

Otel Özellikleri:
Günlük servis ve Bell servis
Faks transmittal*
Araba kiralama servisi
Seyahat bilgileri
Ulastirma hizmetleri*
Çamasir ve Pres servisi*
Küçük bir kütüphane ve Internet
Dügün Planlama
 

Onunla otel Atlantida villa Oia içinde Caldera önünde's

Santorini Apartments, Suit, Çift kisilik oda, Villa ve Studios ile otel Atlantida villa Oia (Ia) için otel mükemmel hizmetleri ile birlikte binalarinda sessiz bir ortamda ve ayirt için Oia en iyi oteller biri yapar bilinir . Atlantida villa Konuklar özel balkon ve her oda konaklama teraslar üzerine huzur muhtesem günbatimi Oia ani uçurumlari (Ia) harika bir görünümü otel Atlantida villa tarafindan sunulan kombine izlerken zevk ayricaligi var.

 

Greek- atlantida villas hotel in oia ia English- atlantida villas hotel in ia santorini hotels italians- atlantida villas hotel in oia ia santoriniGermans- atlantida hotel in oia ia santorini hotels france- atlantida villas hotel in santorini hotels spanish- atlantida villas hotel in oia ia  hotels russias- atlantida villas hotel in oia ia santorini hoteljapanies- atlantida villas hotel in oia ia santorini hotelschinise- atlantida villas hotel in oia ia santorini hotels


Otel genel bakis

Oia otel seçenekleri Atlantida villa çesitli daire, Suit, Studios olarak Oia Santorini konaklama türleri ve Villalar Oia Santorini. Tüm konaklama degisik tipte ferah ve Kiklad mimarisine göre tasarlanmis, bakan uçurumun kenarinda Caldera. Otelde Atlantida villa, ana amaç misafirlerimizin farkli ihtiyaçlarini karsilamak ve onlara tekliftir en iyi hizmet ve benzersiz geleneksel Kiklad konaklama.

Atlantida villas Santorini Otel Caldera nefes kesici manzarasi olan otel kompleksinin alanlara dügün, ve essiz günbatimi, ideal bir dügün için romantik bir atmosfer sunan mükemmel. Daha fazla info:

Atlantida villas Santorini Otel - Oia, tam donanimli Suites 2 kisilik, bir Santorini en sevdigi otel içinde mutlu ve rahat konaklama sunan 2-3 kisi ve Apartments 4-6 kisi için Çift kisilik odalar olusur.Oia Santorini fotograflari »


Otel Atlantida villa tüm alanlarda, düsük de olsa erler verandalar ve her birim "nin balkon daireler, Studios & Suit gibi" sen Oia & Santorinian Caldera of muhtesem manzara tadini çikarabilirsiniz. De bir içecek ve ünlü ada & Oia olan otel kompleksi Atlantida Villas her alaninda görülecegi bilinen gün batiminin sakin güzelligi hayran zevk Misafirlerimiz Oia sicak günes (Ia) altinda bir güneslenme keyfine varacaksiniz.

Otel Atlantida Villasr Oia Santorini ve sirt uçurum (IA) kenarinda hazir oldugunu, kelimeleri Oia içinde sitenin teklik açiklamak için yeterli degildir. Atlantida villas misafirler "firsat Caldera ve volkan için" Profili Santorini güney kisminin görünümü zevk olacak ve adanin kuzey tarafinin, "Ios adaya görünümü ve Baxedes bölgesinde".

Geçmisin Atlantida villa otel mimarisinde tam olarak küçük bir sapel bir ziyaret yapmak Atlantis villa "tüm alanlari", ya da bizim muhtesem freskler görmek, Atlántida villas havuzunda hangi uçurumun yer alir ziyaret etmek günümüz ile kombine Caldera Santorini of tarafi ile sekli, Santorini adasi büyük bir rahatlama modeli tüm adanin özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Sahnelerin güzelligi ve Atlantida Villas'ta essiz konaklama hafiza sonsuza dek oyulmus kalacaktir.